Prowadzę szkolenia

Pracuję z grupami, ale także indywidualnie, z managerami
oraz zarządzającymi wysokiego szczebla.

Wdrażam sprawną komunikację. Uczę skutecznego zarządzania i negocjacji.

  • facebook

  • instagram

  • linkedin

OFERTA SZKOLENIOWA

Jako szkoleniowiec i trener biznesu, ale przede wszystkim praktyk posiadam szeroki zakres wiedzy merytorycznej, potwierdzonej własnymi doświadczeniami. Prowadzę szkolenia dla firm i korporacji, pomagam rozwijać się zarówno pracownikom, handlowcom, jak i prezesom. Wykorzystuję najskuteczniejsze oraz indywidualnie dopasowane do potrzeb i luk kompetencyjnych metody przekazywania wiedzy. Również poprzez warsztaty i aktywną pracę w grupie, o wiele skuteczniej rozwija się umiejętności, w szczególności z zakresu kompetencji miękkich oraz szeroko rozumianego zarządzania.

Szkolenia

rozwojowe managerskie
.

Menadżer, Lider, Szef – na każdym szczeblu zarządzania powinien stale podnosić swoje kompetencje, zarówno w zakresie zarządzania zespołem jak i rozwoju własnego.

Komunikacja

interpersonalna
.

Poznaj najskuteczniejsze metody i strategie komunikacyjne, dzięki którym lepiej porozumiesz się z otoczeniem, a tym samym osiągniesz swój cel.

Standardy

jakości obsługi klienta
.

Standardy jakości obsługi klienta są podstawą działania firmy. Dopracowane, ujednolicone zasady współpracy przekładają się na wysoką jakość oraz pozytywne relacje z klientem.  Podnosząc standardy jakości, zyskuje również wizerunek twojej firmy.

Skutki

okresowych ocen
pracowniczych

To pracownicy są wykonawcami sukcesu firmy. Okresowe oceny są niezmiernie ważnym aspektem w zarządzaniu ludźmi. Nauczę cię jakie zastosować metody komunikacyjne, psychologiczne i motywacyjne, aby ocena była czynnikiem rozwojowym dla pracownika.

Zarządzanie

relacjami
.

To relacje często decydują o pozyskaniu, a także utrzymaniu trwałej współpracy na rynku. Budują sukces firmy oraz są ogromną siłą, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz organizacji.

Zarządzanie

zmianą
.

Zmiana jest siłą napędową każdej jednostki oraz organizacji. Pomogę przeprowadzić ciebie oraz zespół przez zmianę i pokażę techniki, które w przyjazny i akceptowalny sposób pozwolą wdrożyć plan realizacji.

Zarządzanie

czasem
.

„Czas to pieniądz”. Skuteczne zarządzanie czasem oraz sobą w czasie usprawnia funkcjonowanie oraz przekłada się na wymierne korzyści dla organizacji. Nauczę cię zapanować nad szybko upływającymi minutami.

Zarządzanie

budżetem firmowym
(i domowym)

Budżet wciąż ci się nie dopina? Nie masz już z czego ciąć kosztów? Nie inwestujesz i nie oszczędzasz? Nauczę cię, jak zarządzać finansami, aby być zawsze na „+”.

Szkolenia

sprzedażowe
.

Jak sprzedawać, nie sprzedając?

Poprzez różnego rodzaju techniki, oraz wskazanie często popełnianych błędów, pokażę jak osiągnąć najlepszy zysk i wciąż, sukcesywnie zwiększać sprzedaż.

Oferta

indywidualna
.

Coś „nie działa” w zespole, w firmie? Wiesz, że potrzeba jakiejś zmiany, ale nie do końca masz to rozpoznane? Przedstaw swoją sytuację, a dopasuję szkolenie do konkretnych potrzeb w twojej działalności.

Negocjacie

biznesowe
i handlowe

Rozpoznając intencje drugiej strony oraz granicę możliwości negocjacyjnych, zyskujesz przewagę, dzięki której osiągniesz zamierzony cel. Dzięki poznanym technikom, negocjacje ofertowe pozwolą tobie stać się strategiem najwyższej klasy.

Etyka

w biznesie
.

Kierując się kodeksem etycznym, wartościami oraz społeczną odpowiedzialnością biznesu, zyskasz o wiele więcej. Twoja firma będzie polecana przez kolejnych, zadowolonych klientów. Rynek sam uwiarygodni ciebie, a biznes będzie rozwijał się w zawrotnym tempie.

Szkolenia

z efektywnego
poszukiwania pracy

Przygotuję Cię do aktualnych wymogów rynku pracy. Pomogę w opracowaniu nowoczesnych i skutecznych dokumentów aplikacyjnych, prezentacji na rozmowie kwalifikacyjnej oraz wynegocjowaniu najkorzystniejszych warunków pracy.

Aktywizacja

zawodowa i społeczna
.

Warsztaty (indywidualne i grupowe) z autoprezentacji, budowania pewności siebie oraz identyfikowania swoich predyspozycji zawodowych i społecznych, co pozwoli na zwiększenie szans zafunkcjonowania na rynku pracy oraz  poprawę statusu materialnego i społecznego.

Chcesz wziąć udział w kosultacjach?

Chcesz wziąć udział w kosultacjach?