Copywriting

Słowem opowiadam. Piszę teksty, które mają w sobie sprawczą chęć działania.

  • facebook

  • instagram

  • linkedin

MOJA OFERTA COPYWRITINGU

Zawsze lubiłam pisać. Opowiadać historie, które chwytają za serce, ale też motywują do działania, podnoszą na duchu. Po prostu – dają moc.

Dlatego też z przyjemnością zajmuję się pisaniem tekstów, opowiadań, często z przesłaniem motywacyjnym.

Wiem również, jak bardzo istotna jest treść w nawiązywaniu i budowaniu relacji z klientem. Zdaję sobie sprawę z mocy opowiadanej historii, dlatego buduję angażujący content dla firm z różnych branż. Tworzę teksty użytkowe, hasła i materiały reklamowe, a także teksty biznesowe w formie profesjonalnego przekazu oraz w postaci ciekawie stworzonego storytellingu.

storytelling

.
.

W natłoku ofert i reklam tylko ciekawa historia jest w stanie zatrzymać klienta  na twojej stronie i zachęcić do współpracy właśnie z tobą. Opowieść o osobie lub produkcie pomoże zwizualizować korzyść oraz satysfakcję, jaką dajesz klientowi z nieprzeciętnego przedstawienia oferty.

teksty biznesowe

.

Napiszę dla ciebie teksty na stronę firmową czy media społecznościowe lub artykuł na blog ekspercki. Dopasuję język i styl do potrzeb klienta oraz opracuję rzetelny opis, zgodnie z twoimi wymogami.

teksty i hasła reklamowe

.

Doświadczenie w komunikacji z klientem oraz pozytywne postrzeganie świata pozwala mi na tworzenie chwytliwych i zapadających w pamięć haseł reklamowych oraz opisów produktów i usług, które przekładają się na decyzje zakupowe.

opowiadania i inne

.

Piszę także teksty literackie, w różnej formie. Jeśli chciałbyś zaangażować się w proces wydawniczy lub szukasz osoby do współpracy w takim zakresie, chętnie omówię z tobą możliwości realizacji takiego projektu.

Chcesz wziąć udział w kosultacjach?

Chcesz wziąć udział w kosultacjach?